ALFIstick ® - kde nás můžete vidět

Připravili jsme pro vás interaktivní mapu míst, kde si můžete naše samolepící obklady ALFIstick ® osobně prohlédnout. Na níže zmíněných prodejnách máte možnost si aktuální nabídku nezávazně prohlédnout a také osahat. Není nad to vidět tento přírodní kámen přímo na vlastní oči, hned se vám bude lépe představovat na stěně vašeho obývacího pokoje, krbu nebo třeba koupelny. Už i pár metrů naší břidlice dokáže s interiérem i exteriérem divy.

Showroom Ostrava-Třebovice - navštivte náš showroom v Ostravě, kde si můžete prohléhnout a osahat naše samolepící obklady ALFIstick ®, ale také další kamenné obklady, které máme aktuálně v nabídce.

Prodejny BAUHAUS - na všech těchto prodejnách najdete prezentaci našich produktů ALFIstick ®, a jelikož jsou zde naše obklady ALFIstick ® skladem, můžete si je také na místě rovnou zakoupit, případně objednat.

Prodejny HORNBACH - na všech těchto prodejnách najdete vzorník našich produktů ALFIstick ® a je zde také možnost jejich objednání. 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení