ALFIstick ® - kde nás můžete vidět

Připravili jsme pro vás interaktivní mapu míst, kde si můžete naše samolepící obklady ALFIstick ® osobně prohlédnout. Na níže zmíněných prodejnách máte možnost si aktuální nabídku nezávazně prohlédnout a také osahat. Není nad to vidět tento přírodní kámen přímo na vlastní oči, hned se vám bude lépe představovat na stěně vašeho obývacího pokoje, krbu nebo třeba koupelny. Už i pár metrů naší břidlice dokáže s interiérem i exteriérem divy.

Showroom Ostrava-Třebovice - navštivte náš showroom v Ostravě, kde si můžete prohléhnout a osahat naše samolepící obklady ALFIstick ®, ale také další kamenné obklady, které máme aktuálně v nabídce.

Prodejny BAUHAUS - na všech těchto prodejnách najdete prezentaci našich produktů ALFIstick ®, a jelikož jsou zde naše obklady ALFIstick ® skladem, můžete si je také na místě rovnou zakoupit, případně objednat.

Prodejny HORNBACH - na všech těchto prodejnách najdete vzorník našich produktů ALFIstick ® a je zde také možnost jejich objednání. 

Prodejny Kamenné obklady ŘEPA - na všech těchto prodejnách naleznete vzorník našich produktů ALFIstick ® a je zde také možnost jejich objednání.