Proměna u Pepy Libického

 

Znáte z pořadu Libovky Pepy Libického

V dnešním díle Libovek jste mohli vidět, jak snadná je montáž 3D samolepících kamenných obkladů. Celou montáž hravě zvládnete sami a bez nutnosti speciálního nářadí.

3D SAMOLEPÍCÍ KAMENNÝ OBKLAD
Samolepící kamenný obklad je vhodný skoro do jakékoliv místnosti. Proměna je rychlá, snadná a téměř bezprašná. Nepotřebujete k tomu speciální nářadí nebo odborníka. Zkrášlit tak můžete jakýkoliv prostor nebo podklad, stačí, aby byl očištěný a zbaven jakékoliv mastnoty. Více se samozřejmě dozvíte v našem videu nebo na  

Reportáž najdete i na iPrima, stačí kliknout zde

Vybrat si můžete z několika variant

Šedý pískovec
Koupit
Bílý mramor
Koupit
Kvarcit multicolor
Koupit
Železný povrch
Koupit
Černá břidlice
Koupit

Výborný parťák k samolepícím obkladům nebo betonové stěrce

Designové akustické panely vytvoří nejen příjemný a moderní prostor, ale zároveň Vám výrazně zlepší akustiku místnosti.

Panely disponují zvláštní akustickou vrstvou, která je tvořena vysoce kvalitní plstí, jádrem z MDF a 3D dřevěnou dýhou, která je z pohledové strany. Díky kvalitní plsti má panel nejen skvělé akustické vlastnosti, ale dokáže zvýšit zvukovou pohodu v místnosti. Díky odlehčené konstrukci jsou panely překvapivě lehké (9kg / m2) a velmi snadno se s nimi manipuluje. K seříznutí po směru lamel postačí kobercový nůž, přes lamely potom běžná okružní pila. Skvěle doplní jakýkoliv interiér ať už samotné nebo v kombinaci s kamenným obkladem nebo betonovou stěrkou.

Vybrat si můžete z několika variant

Černý dub
Koupit
Světlý dub
Koupit
Šedý dub
Koupit
Hnědý dub
Koupit
Ořech tmavý
Koupit