Užijte si to pravé léto, stačí zadat slevový kód PRAZDNINY a získáte 10 % slevu na celou objednávku.

O nás

ALFIstyle.cz – do nového roku vstupujeme pod novým názvem!

Protože postupně rozšiřujeme naše portfolio o nové designové a interiérové produkty, rozhodli jsme se aktualizovat své obchodní jméno z ALFIstone na ALFIstyle.

V e-shopu ALFIstyle.cz se v roce 2021 můžete těšit na zbrusu nový sortiment, díky němuž bude váš domov, zahrada nebo kancelář ještě stylovější a krásnější!

 

Jsme přímí dovozci přírodního kamene v České republice a na Slovensku. 

Přírodní kámen se stal zajímavým prvkem mnoha fasád nebo interiérů domů či bytů. Tento kámen promění vaše bydlení k nepoznání!

Proč právě obklady z přírodního kamene?

…. protože se kamenné obklady staly hitem současnosti! Lidé se čím dál tím více vrací k přírodním materiálům a to hlavně díky jejich nadčasovosti. Jejich působivý design, vysoká estetická hodnota, výborné vlastnosti a snadná montáž dává těmto obkladům prvenství a význam mezi širokou nabídkou obkladů.

Samotný vzhled rodinného domu či bytu vychází z osobitého stylu člověka? A teď už záleží opravdu na vás. Chcete „klasiku a tradici“ nebo „luxus a styl“?

Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou nejen koneční spotřebitelé, kteří chtějí zvelebit své bydlení, ale také velkoobchodníci, kteří svůj prodej směřují dále.

Proč by si zákazníci měli vybrat právě přírodní obklady od ALFISTYLE?

  • Jelikož jde o přímý dovoz, tak vám prodáváme přírodní obklady za bezkonkurenční ceny!
  • Na všechny kamenné obklady poskytujeme „Záruku 5 let“.
  • Potřebujete vidět kamenný obklad na vlastní oči? Pošleme vám vzorek, abyste se o jeho kvalitě sami přesvědčili (rozvoz po celé České republice a Slovensku). Hodnotu vzorku vám odečteme, jakmile se rozhodnete zakoupit jakýkoliv obklad z našeho sortimentu.
  • Všechny vaše dotazy vám rádi zodpovíme!

 

Potřebujete další informace?

Neváhejte nás kontaktovat:

 

Tým ALFISTONE.cz

btn copy 3  btn copy 5  btn copy 4  btn copy 9