Showroom

Přijďte se podívat k nám na pobočku v Ostravě-Třebovicích do našeho showroomu a usnadnit si tak rozhodování při výběru toho správného kamenného obkladu.

Připravili jsme pro vás showroom, kde máte možnost si aktuální nabídku nezávazně prohlédnout a také osahat. Není nad to vidět tento přírodní kámen přímo na vlastní oči, hned se vám bude lépe představovat na stěně vašeho obývacího pokoje, krbu nebo třeba koupelny. Už i pár metrů naší břidlice dokáže s interiérem i exteriérem divy.

Naše samolepící kamenné obklady ALFIstick ® pak můžete kromě našeho showroomu vidět i na prodejnách Bauhaus či Hornbach. Mapku všech míst najdete ZDE

 showroom1

showroom2

showroom3

IMG_4754

 V našem showroomu Vám ukážeme příklady rohů, které můžete udělat řezáním klasického obkladu nebo si vybrat z našich rohových obkladů.

U první metody, tj. roh vytvořený řezáním klasického obkladu, je výhodou, že roh je tvořený z jednoho kusu obkladu, takže se zachová jeho struktura. Roh je pak ostrý a má pravidelný tvar (na obrázku levý příklad rohu). Montáž takového rohu je náročnější z důvodů řezání obkladu.

Použitím našich rohových obkladů vytvoříte roh, který vypadá přirozeněji. Jedná se o dva speciálně upravené obklady, které se do sebe vkládají a jejich přesah je lámaný a má tak nepravidelný tvar (na obrázku pravý příklad rohu). Montáž je jednodušší, rohový obklad se nemusí již nijak upravovat.

 

Foto_rohy

 

V showroomu uvidíte všechny naše námi nabízené kamenné obklady a taky naše ALFIstick ® 3D samolepicí kamenné obklady. Jednotlivé vzorky máme o rozměrech 1 x 1 metr, a tak si na nich můžete jednoduše představit jak budou vypadat u Vás doma. S výběrem toho správného obkladu Vám poradíme.

                                         

IMG_8363

IMG_8366 

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Tým ALFISTYLE.cz

Provozní 5492/3, Ostrava-Třebovice, 722 00 (mapa)

Otevírací doba provozovny je Po - Pá do 8 do 16.30h.

E-mail: info@alfistyle.cz

Tel: +420 724 030 127

www.alfistyle.cz