Se samozavlažovacími truhlíky rozkvete vaše terasa, balkon i lodžie

Milujete pěstování květin a rostlin, ale limitují vás rozměry balkonu?samozavlazovaci truhlik2

Anebo už vás omrzely vzhled a dispozice standardních květináčů?

Vyzkoušejte naši novinku – samozavlažovací truhlíky, které lze libovolně skládat horizontálně i nad sebe. Ušetříte prostor, ubydou vám starosti se skladováním a navíc elegantně zkrášlíte svůj balkon či zahradní verandu.

Pojďme se nyní podívat na jejich hlavní přednosti.

 5 výhod samozavlažovacích truhlíků

1.    Variabilita při skládání

Každý truhlík je vybaven polohovatelnými pilíři, s jejichž pomocí lze vertikálně i horizontálně připojovat další truhlíky. Váš záhon tak můžete budovat do patra, do tvaru pyramidy nebo vytvořit souvislý, nepřerušený záhon hýřící barvami květin a rostlinek.

2.    Šetří místo na balkoně i doma

Díky skládacímu systému záhon snadno přizpůsobíte rozměrům vašeho balkonu či terasy. Hlavně majitelé balkonů a lodžií jistě ocení možnost skládání do patra, které šetří drahocenný prostor.

Na zimu a po přesazení můžete truhlík rozložit zpět na díly, aby vám doma zbytečně nepřekážel.

3.    Mobilita a lehkostmistrizahrad (2)_adobespark

Už žádné pracné přenášení květináčů z místa na místo. K truhlíku si můžete objednat pojízdná kolečka a snadno jej přemístit, kam zrovna potřebujete. Díky kompaktní velikosti (40 x 40 x 26 cm) a nízké hmotnosti je manipulace s truhlíkem hračka.

4.    Samozavlažovací systém

Dno truhlíku slouží jako nádržka, která zadržuje vodu a zároveň brání jejímu úniku. Každá stěna je dále vybavena vodní zátkou. Pokud dojde k přelití nebo nadměrným dešťům, stačí zátky vytáhnout, čímž ochráníte rostliny před úhynem.

5.    Elegantní design, odolnost a životnost

Truhlíky si zamilujete také pro jejich proutěný vzhled, který věrně napodobuje ratan. Ve skutečnosti jde o polyethylen, jenž vyniká vysokou odolností vůči UV záření, větru, dešti apod. Truhlíky tak snesou i náročnější počasí a vydrží vám po mnoho let.


Samozavlažovací truhlíky využijete pro pěstování rostlin, okrasných květin, bonsají nebo bylinek. Sestavení truhlíku je snadné a zvládnete ho svépomocí i bez nářadí. Jak na to, vám ukážeme na instruktážním videu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení