Novinky

Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle v pořadu Mistři zahrad i na Proženy.cz

Jestli i vy patříte k těm, kteří už teď přemýšlí nad jarní sezónou, tak je pro vás pořad Mistři zahrad jako stvořený.mistrizahrad (1)_adobespark

Ve 4. díle tohoto nového pořadu na Televizi Seznam se renomovaná zahradní architektka Dana Makrlíková věnovala právě i samozavlažovacím truhlíkům ALFIstyle.

Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle vynikají právě díky unikátnímu skládacímu systému. Moderátorka Dana vyzkoušela kombinací rovnou několik. Varianty, jak truhlíky poskládat tak, aby se vešly i na menší balkon nebo aby vynikly na rozlehlejší terase najdete přímo v kategorii. Sama Dana si nejvíce oblíbila variantu Pyramidy.

Moderátorka se poté pustila přímo do výsadby bylinek. Do květináčů také přidala samozavlažovací podložku, která udrží vodu. Zároveň pokud je vody moc, tak ji lze lehce pomocí otvoru na boku květináče vypustit.

Na závěr poté Dana ukázala, jak lehce se dá zahradní květináč složit pro zazimování. Květináč zabere pouze minimální místo a proto pro něj není potřeba speciální úložný prostor.

Samozavlažovací truhlíky hledejte na 19 minutě pořadu. Celý díl můžete sledovat ZDE.

Kromě úspěšného vysílání v pořadu Mistři zahrad jste se o květináčích mohli dočíst i na stránkách Proženy.cz 

Celý článek najdete ZDE

 

  

Zákulisí z reportáže Všechno, co mám ráda a ALFIstick®

Podzim a chladnější dny už jsou pomalu tady a jako každý rok máme chuť se jen zabalit do deky a zapálit svíčku.

Právě v těchto měsících, kdy se těšíme na zimu si více všímáme toho, jak se doma cítíme. Podzim je tedy vlastně ideálním obdobím na to, abychom si domov přizpůsobili podle svých představ. A právě proto vám na podzim chceme vždy ukázat, jak si domov zvelebit rychle a jednoduše a navíc s prvkem přírody.

Tentokrát jsme pro vás připravili reportáž v pořadu Všechno, co mám ráda.

Rekonstrukce se tentokrát ujala moderátorka Martina. Prostor, který chtěla moderátorka zvelebit byla stěna za krbem. Hlavním cílem bylo zneviditelnění komínu a celkové zútulnění prostoru. Ideálním kandidátem byl tedy kvarcitový obklad ESP005, který je šedé barvy a krásně tak splynul právě s komínem. Instalaci obkladu zvládla Martina sama a to pouze pomocí samolepicích kamenných obkladů, nůžek na plech, metru a tužky.

Nejprve si Martina vyměřila plochu a spočítala pomocí chytré kalkulačky na našem webu kolik balení obkladu potřebuje. Obklad poté začala instalovat a když přišla na konec řady, tak nepotřebné množství obkladu sestřihla nůžkami na plech. Druhou řadu poté začala se zbytkem obkladu a tak předešla vyhozením odřezků a vytvořila nepravidelný design. Když přišlo na zásuvky a vypínač světla, tak stačilo pouze změřit plochu na odřez a vystřihnout ji nůžkami na plech. Celou zeď poté Martina doobložila stejným nepravidelným stylem a bylo hotovo!

Celou reportáž si už teď můžete pustit online ZDE.

 vsechno co mam rada4 vsechno co mam rada3

Ze zákulisí Polopatě natáčení o samolepicích kamenných obkladech

Samolepicí kamenný obklad ALFIstick® jsme představili v další reportáži. Včera byla odvysílána premiéra v pořadu Polopatě a zpětně si reportáž můžete pustit na webu internetového vysílání České televize.

      

V reportáži se divák dozví především jaké existují možnosti pro interiérový obklad, jaké jsou vzory a barvy konkrétně samolepicího kamenného obkladu a také postup jeho instalace. V reportáži je postupně obložena celá obývací stěna a prodiskutovány jsou i nejčastější otázky, například, jestli je při chybě možnost obklad strhnout nebo jestli obklad zvládne i drobné nerovnosti.

Tak se neváhejte koukat! Další videa najdete na našem YouTube kanále.

 

Z natáčení reportáže Všechno, co mám ráda o ALFIstick®

Jak už jste mohli vidět na televizních obrazovkách, v minulých dnech jsme pro vás natočili reportáž o samolepicích kamenných obkladech ALFIstick®. Z fotek na našich sociálních sítích je zřejmé, že se jednalo o pořad Všechno, co mám ráda.

vsechno co mam rada

ALFIstick® měl být nalepen na stěnu v jídelně. Podle interiéru byla nejprve vybrána vhodná barva samolepicího obkladu a poté se začalo lepit. Celou proměnu stěny zvládla moderátorka pořadu sama.

Podívejte se na fotky před a po proměně.

  

 

Zákulisí z natáčení reportáže o ALFIstick®

V minulých dnech jsme pro vás natočili dva díly oblíbených pořadů vysílaných na kanále PRIMA. Už z fotek na našich sociálních sítích je jasné, že to byl pořad Vychytávky Ládi Hrušky a Receptář prima nápadů.

   

V obou pořadech jsme představili naše samolepicí kamenné obklady ALFIstick®. Probrali jsme možnosti výběru samolepicího obkladu, a to jak druhu kamene, tak barevných variant. Společně s moderátorem jsme je nainstalovali a shrnuli si všechny potřebné informace. Konkrétně jsme probrali instalaci, čištění ale taky špatné nalepení a jestli jde situace zachránit.

Podívejte se na fotky z natáčení Vychytávek Ládi Hrušky

     

  

a z natáčení Receptáře prima nápadů

          

ALFIstick® TV reportáž z pořadu Polopatě

Připravili jsme pro vás TV reportáž o možnostech jak si vylepšit interiér kamenným obkladem. Uvidíte, jak se jednoduše pracuje se samolepicími kamennými obklady ALFIstick®, dozvíte se více o jejich výhodách a kde všude je můžete použít.

                               

 

Podívejte se na fotky z natáčení reportáže.

Samolepicí kamenné obklady ALFIstick® jako sponzor pořadu

                                     

 

Vyberte si z široké škály odstínů a barev z naší nabídky samolepicích kamenných obkladu ALFIstick® ZDE.

Můžete si přijít prohlédnout kamenné obklady do našeho showroomu v Ostravě-Třebovicích a nebo si objednat vzorek obkladu k vám domů.

Máte nějaký dotaz? Rádi Vám pomůžeme na našem online chatu, na e-mailu info@alfistyle.cz a nebo na tel. 724 030 127.