Jaro klepe na dveře. -10 % skoro na všechno, stačí zadat slevový kód JARO10.

Novinky

Návod na nový vzhled domácnosti díky ALFIstick na SUPER.CZ

I když svůj interiér zařizujete tak, aby byl hezký, dobře se vám v něm žilo, byl co nejvíce nadčasový, stejně je po nějaké době potřeba udělat změnu. Není však nutné se hned vrhnout do kompletní a finančně náročné rekonstrukce. Se správnými pomocníky lze provést i menší úpravy, které mohou udělat divy. 

Odborníci na renovaci domácnosti se tématu detailně věnovali v aktuálním článku na SUPER.CZ 

První pomoc – úklid a doplňky

Vůbec nejjednodušší je domov osvěžit tím, že ho zbavíte věcí, které už vám nedělají radost, což samozřejmě funguje se vším, s čím lze hýbat. Horší je to v případě stěn, ale i tam existuje poměrně snadné řešení. Nejdříve je ale na místě úklid a možná, že vyprázdněním některých míst najednou zjistíte, co přesně váš interiér potřebuje. 

Renovace svépomocí článek

Doplňky by nepomohly, nebo je u vás problém spíše v nábytku, který už má to nejlepší za sebou? Křesla, židle či pohovku můžete nechat přečalounit, někdy stačí jen nová deka ledabyle přehozená přes opěradlo křesla. Skříňky a komody snadno vylepšíte pomocí výměny úchytů. Samotný nábytek pak můžete také přetřít, přelakovat nebo opatřit tapetami. To zvládnete svépomocí za pár korun.

Krásné a nové stěny během chvilky

Jak už bylo řečeno, někdy působí interiér zanedbaně nebo unaveně jen proto, že má zašlé zdi. Jakmile ho vymalujete, úplně se rozzáří. A vymalovat si také můžete sami. Budete ale potřebovat spoustu času, trpělivosti a pečlivosti. Přitom existuje jednodušší, a na efekt dokonce elegantnější alternativa, a tou jsou samolepicí kamenné obklady Alfistick, které jsou funkční a dodají místnosti moderní i útulný vzhled. 

Aplikovat je můžete na celou stěnu, ale efektně vypadá, i pokud je využijete jen jako designový prvek v podobě jednoho či více pruhů. Můžete tak bez problémů zamaskovat třeba hodně používanou stěnu v obýváku za gaučem, nebo zeď, kterou pomalovalo umělecky nadané dítko. Velmi často se toto řešení hodí třeba i v chodbě, kde jsou stěny vystaveny otěrům, škrábancům, nebo dokonce i kopancům.

Kde všude můžete samolepicí obklad použít a jak se o něj dobře starat najdete ZDE.

 

ALFIstick opět zazářil v pořadu Polopatě

Už potřetí jste měli možnost vidět Alfistick v oblíbeném TV pořadu Polopatě. Tentokrát jsme Vám představili instalaci 3D samolepicího kamenného obkladu v moderní domácí sauně!

Ptáte se, proč jsme si pro obkládání vybrali právě saunu?

Chtěli jsme vyzdvihnout vlastnosti samolepicích obkladů, kterými jsou nejen dokonalý přírodní vzhled, ale i vysoká odolnost. Díky své malé hmotnosti a velkému teplotnímu rozsahu použití od -40°C do +120°C, je možné umístit je prakticky kdekoliv v interiéru. Alfistick obstojí i v prostoru s vyšší vlhkostí, proto jsme se rozhodli obložit tento úžasný relaxační prostor, kterému kámen dodává jedinečný přírodní vzhled.

 Sauna před_po  

Kámen a dřevo: dokonalá kombinace

Na obložení sauny jsme zvolili obkladový kámen v odstínu ESP006 - zlatý pískovec, který v kombinaci s přírodním dřevem vypadá prostě úžasně. Je jasné, že v tomto prostředí se bude relaxovat jedna báseň!

Před_po_sauna

Instalace snadno, rychle a bez nepořádku...

Pokud jste sledovali TV reportáž, pak už víte, že práce se samolepicími kamennými obklady je jednoduchá a zvládne ji každý šikovný kutil. Postačí vám k tomu pouze nůžky na plech, kotoučová pila s diamantovým kotoučem, vodováha, tužka a metr. Takto si vše připravíte, vyměříte lepicí plochu a pak už jednoduše skládáte dílek vedle dílku. Výsledkem je úžasný, přirozený a hlavně dlouhotrvající vzhled.

5_1

Nestihli jste nedělní vysílání Polopatě? 

Fotografie z natáčení si můžete prohlédnout níže. Celou reportáž najdete ZDE (pusťte si nás na 17-té minutě).

 

 

Prohlédněte si kompletní nabídku odstínů a druhů samolepicích kamenných obkladu ALFIstick® ZDE.

Samolepicí kamenné obklady, ale i klasické kamenné obklady, dlažbu, kamenné mozaiky či bambusové podlahy si můžete přijít osobně prohlédnout do našeho showroomu v Ostravě-Třebovicích, nebo si můžete objednat vzorky k vám domů.

Máte nějaký dotaz? Rádi vám pomůžeme na našem online chatu, na e-mailu info@alfistyle.cz a nebo na tel. 725  307 971.

Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle v pořadu Mistři zahrad i na Proženy.cz

Jestli i vy patříte k těm, kteří už teď přemýšlí nad jarní sezónou, tak je pro vás pořad Mistři zahrad jako stvořený.mistrizahrad (1)_adobespark

Ve 4. díle tohoto nového pořadu na Televizi Seznam se renomovaná zahradní architektka Dana Makrlíková věnovala právě i samozavlažovacím truhlíkům ALFIstyle.

Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle vynikají právě díky unikátnímu skládacímu systému. Moderátorka Dana vyzkoušela kombinací rovnou několik. Varianty, jak truhlíky poskládat tak, aby se vešly i na menší balkon nebo aby vynikly na rozlehlejší terase najdete přímo v kategorii. Sama Dana si nejvíce oblíbila variantu Pyramidy.

Moderátorka se poté pustila přímo do výsadby bylinek. Do květináčů také přidala samozavlažovací podložku, která udrží vodu. Zároveň pokud je vody moc, tak ji lze lehce pomocí otvoru na boku květináče vypustit.

Na závěr poté Dana ukázala, jak lehce se dá zahradní květináč složit pro zazimování. Květináč zabere pouze minimální místo a proto pro něj není potřeba speciální úložný prostor.

Samozavlažovací truhlíky hledejte na 19 minutě pořadu. Celý díl můžete sledovat ZDE.

Kromě úspěšného vysílání v pořadu Mistři zahrad jste se o květináčích mohli dočíst i na stránkách Proženy.cz 

Celý článek najdete ZDE

 

  

Zákulisí z reportáže Všechno, co mám ráda a ALFIstick®

Podzim a chladnější dny už jsou pomalu tady a jako každý rok máme chuť se jen zabalit do deky a zapálit svíčku.

Právě v těchto měsících, kdy se těšíme na zimu si více všímáme toho, jak se doma cítíme. Podzim je tedy vlastně ideálním obdobím na to, abychom si domov přizpůsobili podle svých představ. A právě proto vám na podzim chceme vždy ukázat, jak si domov zvelebit rychle a jednoduše a navíc s prvkem přírody.

Tentokrát jsme pro vás připravili reportáž v pořadu Všechno, co mám ráda.

Rekonstrukce se tentokrát ujala moderátorka Martina. Prostor, který chtěla moderátorka zvelebit byla stěna za krbem. Hlavním cílem bylo zneviditelnění komínu a celkové zútulnění prostoru. Ideálním kandidátem byl tedy kvarcitový obklad ESP005, který je šedé barvy a krásně tak splynul právě s komínem. Instalaci obkladu zvládla Martina sama a to pouze pomocí samolepicích kamenných obkladů, nůžek na plech, metru a tužky.

Nejprve si Martina vyměřila plochu a spočítala pomocí chytré kalkulačky na našem webu kolik balení obkladu potřebuje. Obklad poté začala instalovat a když přišla na konec řady, tak nepotřebné množství obkladu sestřihla nůžkami na plech. Druhou řadu poté začala se zbytkem obkladu a tak předešla vyhozením odřezků a vytvořila nepravidelný design. Když přišlo na zásuvky a vypínač světla, tak stačilo pouze změřit plochu na odřez a vystřihnout ji nůžkami na plech. Celou zeď poté Martina doobložila stejným nepravidelným stylem a bylo hotovo!

Celou reportáž si už teď můžete pustit online ZDE.

 vsechno co mam rada4 vsechno co mam rada3

Ze zákulisí Polopatě natáčení o samolepicích kamenných obkladech

Samolepicí kamenný obklad ALFIstick® jsme představili v další reportáži. Včera byla odvysílána premiéra v pořadu Polopatě a zpětně si reportáž můžete pustit na webu internetového vysílání České televize.

      

V reportáži se divák dozví především jaké existují možnosti pro interiérový obklad, jaké jsou vzory a barvy konkrétně samolepicího kamenného obkladu a také postup jeho instalace. V reportáži je postupně obložena celá obývací stěna a prodiskutovány jsou i nejčastější otázky, například, jestli je při chybě možnost obklad strhnout nebo jestli obklad zvládne i drobné nerovnosti.

Tak se neváhejte koukat! Další videa najdete na našem YouTube kanále.

 

Z natáčení reportáže Všechno, co mám ráda o ALFIstick®

Jak už jste mohli vidět na televizních obrazovkách, v minulých dnech jsme pro vás natočili reportáž o samolepicích kamenných obkladech ALFIstick®. Z fotek na našich sociálních sítích je zřejmé, že se jednalo o pořad Všechno, co mám ráda.

vsechno co mam rada

ALFIstick® měl být nalepen na stěnu v jídelně. Podle interiéru byla nejprve vybrána vhodná barva samolepicího obkladu a poté se začalo lepit. Celou proměnu stěny zvládla moderátorka pořadu sama.

Podívejte se na fotky před a po proměně.

  

 

Zákulisí z natáčení reportáže o ALFIstick®

V minulých dnech jsme pro vás natočili dva díly oblíbených pořadů vysílaných na kanále PRIMA. Už z fotek na našich sociálních sítích je jasné, že to byl pořad Vychytávky Ládi Hrušky a Receptář prima nápadů.

   

V obou pořadech jsme představili naše samolepicí kamenné obklady ALFIstick®. Probrali jsme možnosti výběru samolepicího obkladu, a to jak druhu kamene, tak barevných variant. Společně s moderátorem jsme je nainstalovali a shrnuli si všechny potřebné informace. Konkrétně jsme probrali instalaci, čištění ale taky špatné nalepení a jestli jde situace zachránit.

Podívejte se na fotky z natáčení Vychytávek Ládi Hrušky

     

  

a z natáčení Receptáře prima nápadů

          

ALFIstick® TV reportáž z pořadu Polopatě

Připravili jsme pro vás TV reportáž o možnostech jak si vylepšit interiér kamenným obkladem. Uvidíte, jak se jednoduše pracuje se samolepicími kamennými obklady ALFIstick®, dozvíte se více o jejich výhodách a kde všude je můžete použít.

                               

 

Podívejte se na fotky z natáčení reportáže.

Samolepicí kamenné obklady ALFIstick® jako sponzor pořadu

                                     

 

Vyberte si z široké škály odstínů a barev z naší nabídky samolepicích kamenných obkladu ALFIstick® ZDE.

Můžete si přijít prohlédnout kamenné obklady do našeho showroomu v Ostravě-Třebovicích a nebo si objednat vzorek obkladu k vám domů.

Máte nějaký dotaz? Rádi Vám pomůžeme na našem online chatu, na e-mailu info@alfistyle.cz a nebo na tel. 725 307 971.