Straší i u vás doma? Kostlivce „za skříní“ vyžene ALFIstick

Pomalované stěny, děsivě vyhlížející díry ve zdi, ošoupaná omítka, nesouměrné rohy... Tyto a další „hrůzy“ v interiéru rychle a spolehlivě vypudí samolepicí kámen ALFIstick. Obklady z břidlice, kvarcitu či mramoru navíc zkrášlí vaše bydlení jedinečným přírodním rukopisem. Pojďme se podívat, jak „zabít dvě mouchy jednou ranou“ a dopřát svému domovu novou, hezčí tvář.

IMG_2378

ALFIstick zahladí staré šrámy a ušetří vás malování

Každá výmalba časem ztrácí na kráse a je nutné ji pravidelně obnovovat. Když se do toho přidají čmárance a „graffiti“ od dětí, odřeniny a skvrny po stěhování nábytku či divokém večírku, péče o omítku může být pořádně vyčerpávající i nákladná.

Řešením jsou kamenné obklady, které tyto neestetické prvky zakryjí, nevyžadují náročnou údržbu a vydrží vám desítky let. 3D samolepicí obklad ALFIstick můžete aplikovat na obývací stěny, podél kuchyňské linky, v předsíni, koupelně a v dalších hojně využívaných prostorách bytu či rodinného domu. Obkladové díly lze libovolně řezat dle požadovaných rozměrů a obložit jimi také rohové prvky. Díky nízké hmotnosti je vhodný i na sádrokarton, dřevo a další podklady.

Bohatství přírodních dezénů, snadná a bezprašná instalace i vysoká odolnost vůči žáru a vodě jsou dalšími dobrými důvody, proč zvolit právě ALFIstick.

Jak pečovat o kamenný obklad, aby sloužil ještě vašim dětem

Pro správnou montáž i údržbu obkladu je dobré dodržovat některé zásady, které zmiňujeme také v instruktážním videu a v návodu.

Které to jsou?pumpkin-g3528ea4d1_640

  • Omítkové stěny (zvláště starší) nejprve ošetřete hloubkovou penetrací, čímž podklad zpevníte a dosáhnete silnější přilnavosti kamenného obkladu.
  • Podklad, tj. např. zeď, na kterou kámen pokládáme, musí být vždy suchý a bezprašný. ALFIstick je dostatečně elastický, a poradí si tak s drobnými nerovnostmi povrchu.
  • Po nalepení doporučujeme kámen impregnovat jednosložkovým, vodou ředitelným roztokem pro vyšší odolnost vůči vodě, snazší čištění i prevenci vzniku fleků. Impregnaci provádějte co dva roky.
  • ALFIstick nikdy nečistěte saponátem. Vystačí vám teplá voda s houbičkou. Větší nečistoty můžete odstranit měkkým kartáčkem, posléze obklad omýt a nechat vysušit.

A jaký je náš tip na závěr? 

Pokud bydlíte s dětmi nebo se zvířaty, a hrozí tak doma vyšší riziko znečištění či poškrábání obkladu, doporučujeme volit spíše tmavší dezén obkladového kamene – ne nadarmo patří k nejoblíbenějším produktům našeho e-shopu obklady z černé břidlice.

V galerii níže si můžete prohlédnout, jak si s realizací obkladu poradili naši zákazníci. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení