Zákulisí z reportáže Všechno, co mám ráda a ALFIstick®

Podzim a chladnější dny už jsou pomalu tady a jako každý rok máme chuť se jen zabalit do deky a zapálit svíčku.

Právě v těchto měsících, kdy se těšíme na zimu si více všímáme toho, jak se doma cítíme. Podzim je tedy vlastně ideálním obdobím na to, abychom si domov přizpůsobili podle svých představ. A právě proto vám na podzim chceme vždy ukázat, jak si domov zvelebit rychle a jednoduše a navíc s prvkem přírody.

Tentokrát jsme pro vás připravili reportáž v pořadu Všechno, co mám ráda.

Rekonstrukce se tentokrát ujala moderátorka Martina. Prostor, který chtěla moderátorka zvelebit byla stěna za krbem. Hlavním cílem bylo zneviditelnění komínu a celkové zútulnění prostoru. Ideálním kandidátem byl tedy kvarcitový obklad ESP005, který je šedé barvy a krásně tak splynul právě s komínem. Instalaci obkladu zvládla Martina sama a to pouze pomocí samolepicích kamenných obkladů, nůžek na plech, metru a tužky.

Nejprve si Martina vyměřila plochu a spočítala pomocí chytré kalkulačky na našem webu kolik balení obkladu potřebuje. Obklad poté začala instalovat a když přišla na konec řady, tak nepotřebné množství obkladu sestřihla nůžkami na plech. Druhou řadu poté začala se zbytkem obkladu a tak předešla vyhozením odřezků a vytvořila nepravidelný design. Když přišlo na zásuvky a vypínač světla, tak stačilo pouze změřit plochu na odřez a vystřihnout ji nůžkami na plech. Celou zeď poté Martina doobložila stejným nepravidelným stylem a bylo hotovo!

Celou reportáž si už teď můžete pustit online ZDE.

 vsechno co mam rada4 vsechno co mam rada3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení