Zákulisí z reportáže Všechno, co mám ráda a ALFIstick®

Podzim a chladnější dny už jsou pomalu tady a jako každý rok máme chuť se jen zabalit do deky a zapálit svíčku.

Právě v těchto měsících, kdy se těšíme na zimu si více všímáme toho, jak se doma cítíme. Podzim je tedy vlastně ideálním obdobím na to, abychom si domov přizpůsobili podle svých představ. A právě proto vám na podzim chceme vždy ukázat, jak si domov zvelebit rychle a jednoduše a navíc s prvkem přírody.

Tentokrát jsme pro vás připravili reportáž v pořadu Všechno, co mám ráda.

Rekonstrukce se tentokrát ujala moderátorka Martina. Prostor, který chtěla moderátorka zvelebit byla stěna za krbem. Hlavním cílem bylo zneviditelnění komínu a celkové zútulnění prostoru. Ideálním kandidátem byl tedy kvarcitový obklad ESP005, který je šedé barvy a krásně tak splynul právě s komínem. Instalaci obkladu zvládla Martina sama a to pouze pomocí samolepicích kamenných obkladů, nůžek na plech, metru a tužky.

Nejprve si Martina vyměřila plochu a spočítala pomocí chytré kalkulačky na našem webu kolik balení obkladu potřebuje. Obklad poté začala instalovat a když přišla na konec řady, tak nepotřebné množství obkladu sestřihla nůžkami na plech. Druhou řadu poté začala se zbytkem obkladu a tak předešla vyhozením odřezků a vytvořila nepravidelný design. Když přišlo na zásuvky a vypínač světla, tak stačilo pouze změřit plochu na odřez a vystřihnout ji nůžkami na plech. Celou zeď poté Martina doobložila stejným nepravidelným stylem a bylo hotovo!

Celou reportáž si už teď můžete pustit online ZDE.

 vsechno co mam rada4 vsechno co mam rada3