Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle v pořadu Mistři zahrad i na Proženy.cz

Jestli i vy patříte k těm, kteří už teď přemýšlí nad jarní sezónou, tak je pro vás pořad Mistři zahrad jako stvořený.mistrizahrad (1)_adobespark

Ve 4. díle tohoto nového pořadu na Televizi Seznam se renomovaná zahradní architektka Dana Makrlíková věnovala právě i samozavlažovacím truhlíkům ALFIstyle.

Samozavlažovací truhlíky ALFIstyle vynikají právě díky unikátnímu skládacímu systému. Moderátorka Dana vyzkoušela kombinací rovnou několik. Varianty, jak truhlíky poskládat tak, aby se vešly i na menší balkon nebo aby vynikly na rozlehlejší terase najdete přímo v kategorii. Sama Dana si nejvíce oblíbila variantu Pyramidy.

Moderátorka se poté pustila přímo do výsadby bylinek. Do květináčů také přidala samozavlažovací podložku, která udrží vodu. Zároveň pokud je vody moc, tak ji lze lehce pomocí otvoru na boku květináče vypustit.

Na závěr poté Dana ukázala, jak lehce se dá zahradní květináč složit pro zazimování. Květináč zabere pouze minimální místo a proto pro něj není potřeba speciální úložný prostor.

Samozavlažovací truhlíky hledejte na 19 minutě pořadu. Celý díl můžete sledovat ZDE.

Kromě úspěšného vysílání v pořadu Mistři zahrad jste se o květináčích mohli dočíst i na stránkách Proženy.cz 

Celý článek najdete ZDE