ALFIstick opět zazářil v pořadu Polopatě

Už potřetí jste měli možnost vidět Alfistick v oblíbeném TV pořadu Polopatě. Tentokrát jsme Vám představili instalaci 3D samolepicího kamenného obkladu v moderní domácí sauně!

Ptáte se, proč jsme si pro obkládání vybrali právě saunu?

Chtěli jsme vyzdvihnout vlastnosti samolepicích obkladů, kterými jsou nejen dokonalý přírodní vzhled, ale i vysoká odolnost. Díky své malé hmotnosti a velkému teplotnímu rozsahu použití od -40°C do +120°C, je možné umístit je prakticky kdekoliv v interiéru. Alfistick obstojí i v prostoru s vyšší vlhkostí, proto jsme se rozhodli obložit tento úžasný relaxační prostor, kterému kámen dodává jedinečný přírodní vzhled.

 Sauna před_po  

Kámen a dřevo: dokonalá kombinace

Na obložení sauny jsme zvolili obkladový kámen v odstínu ESP006 - zlatý pískovec, který v kombinaci s přírodním dřevem vypadá prostě úžasně. Je jasné, že v tomto prostředí se bude relaxovat jedna báseň!

Před_po_sauna

Instalace snadno, rychle a bez nepořádku...

Pokud jste sledovali TV reportáž, pak už víte, že práce se samolepicími kamennými obklady je jednoduchá a zvládne ji každý šikovný kutil. Postačí vám k tomu pouze nůžky na plech, kotoučová pila s diamantovým kotoučem, vodováha, tužka a metr. Takto si vše připravíte, vyměříte lepicí plochu a pak už jednoduše skládáte dílek vedle dílku. Výsledkem je úžasný, přirozený a hlavně dlouhotrvající vzhled.

5_1

Nestihli jste nedělní vysílání Polopatě? 

Fotografie z natáčení si můžete prohlédnout níže. Celou reportáž najdete ZDE (pusťte si nás na 17-té minutě).

 

 

Prohlédněte si kompletní nabídku odstínů a druhů samolepicích kamenných obkladu ALFIstick® ZDE.

Samolepicí kamenné obklady, ale i klasické kamenné obklady, dlažbu, kamenné mozaiky či bambusové podlahy si můžete přijít osobně prohlédnout do našeho showroomu v Ostravě-Třebovicích, nebo si můžete objednat vzorky k vám domů.

Máte nějaký dotaz? Rádi vám pomůžeme na našem online chatu, na e-mailu info@alfistyle.cz a nebo na tel. 725  307 971.