Návod na nový vzhled domácnosti díky ALFIstick na SUPER.CZ

I když svůj interiér zařizujete tak, aby byl hezký, dobře se vám v něm žilo, byl co nejvíce nadčasový, stejně je po nějaké době potřeba udělat změnu. Není však nutné se hned vrhnout do kompletní a finančně náročné rekonstrukce. Se správnými pomocníky lze provést i menší úpravy, které mohou udělat divy. 

Odborníci na renovaci domácnosti se tématu detailně věnovali v aktuálním článku na SUPER.CZ 

První pomoc – úklid a doplňky

Vůbec nejjednodušší je domov osvěžit tím, že ho zbavíte věcí, které už vám nedělají radost, což samozřejmě funguje se vším, s čím lze hýbat. Horší je to v případě stěn, ale i tam existuje poměrně snadné řešení. Nejdříve je ale na místě úklid a možná, že vyprázdněním některých míst najednou zjistíte, co přesně váš interiér potřebuje. 

Renovace svépomocí článek

Doplňky by nepomohly, nebo je u vás problém spíše v nábytku, který už má to nejlepší za sebou? Křesla, židle či pohovku můžete nechat přečalounit, někdy stačí jen nová deka ledabyle přehozená přes opěradlo křesla. Skříňky a komody snadno vylepšíte pomocí výměny úchytů. Samotný nábytek pak můžete také přetřít, přelakovat nebo opatřit tapetami. To zvládnete svépomocí za pár korun.

Krásné a nové stěny během chvilky

Jak už bylo řečeno, někdy působí interiér zanedbaně nebo unaveně jen proto, že má zašlé zdi. Jakmile ho vymalujete, úplně se rozzáří. A vymalovat si také můžete sami. Budete ale potřebovat spoustu času, trpělivosti a pečlivosti. Přitom existuje jednodušší, a na efekt dokonce elegantnější alternativa, a tou jsou samolepicí kamenné obklady Alfistick, které jsou funkční a dodají místnosti moderní i útulný vzhled. 

Aplikovat je můžete na celou stěnu, ale efektně vypadá, i pokud je využijete jen jako designový prvek v podobě jednoho či více pruhů. Můžete tak bez problémů zamaskovat třeba hodně používanou stěnu v obýváku za gaučem, nebo zeď, kterou pomalovalo umělecky nadané dítko. Velmi často se toto řešení hodí třeba i v chodbě, kde jsou stěny vystaveny otěrům, škrábancům, nebo dokonce i kopancům.

Kde všude můžete samolepicí obklad použít a jak se o něj dobře starat najdete ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení